NOWOTS Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NOWOTS Forum

Naruto OldSchool
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Internal error

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
stvek




Liczba postów : 4
Join date : 27/09/2017

Internal error Empty
PisanieTemat: Internal error   Internal error Icon_minitimeSro Wrz 27, 2017 10:26 pm

Witam koledzy! Niestety nie mogę wejść do gry, ponieważ w kliencie po próbie wejścia się na postać wyświetla mi się okienko z napisem ,,Internal error". Czy macie jakieś sugestie jak rozwiązać ten problem?
Powrót do góry Go down
gulik




Liczba postów : 1
Join date : 25/09/2017

Internal error Empty
PisanieTemat: Re: Internal error   Internal error Icon_minitimeCzw Wrz 28, 2017 2:40 pm

Nowy client pobierz
Powrót do góry Go down
stvek




Liczba postów : 4
Join date : 27/09/2017

Internal error Empty
PisanieTemat: Re: Internal error   Internal error Icon_minitimeCzw Wrz 28, 2017 3:46 pm

Problem w tym, że mam pobranego aktualnego clienta ze strony nowots.pl. Czy ten błąd może mieć jakiś związek z plikiem error.txt który był w spakowanym cliencie?
Powrót do góry Go down
Swirus
Admin
Swirus


Liczba postów : 15
Join date : 21/09/2017

Internal error Empty
PisanieTemat: Re: Internal error   Internal error Icon_minitimeCzw Wrz 28, 2017 10:14 pm

Były małe problemy z Clientem ^^
Pobierz najnowszy i powinno być wszystko okej.

http://www34.zippyshare.com/v/YGr9Dotx/file.html
Powrót do góry Go down
http://nowots.pl
stvek




Liczba postów : 4
Join date : 27/09/2017

Internal error Empty
PisanieTemat: Re: Internal error   Internal error Icon_minitimeSob Wrz 30, 2017 12:24 pm

Pojawiła się inna sprawa. Mianowicie okazało się, że nie mogę się zalogować tylko na mojego lee Stvek, bo pojawia się ten Internal error. Gdy wbijam na Ichigo to wszystko ładnie śmiga. Szkoda, bo na Lee miałem kupiony domek( dowiedziałem się patrząc jak brat gra, że posiada go niejaki Gulik) i lvl, na który poświęciłem kilkanaście godzin.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Internal error Empty
PisanieTemat: Re: Internal error   Internal error Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Internal error
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NOWOTS Forum :: Server :: Bugi-
Skocz do: